Co zrobić, aby nigdy nie być na minusie u bukmacherów?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co zatem się stało? Cóż, zasadniczo uważam, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać większą ilość spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają wielkie pieniądze na właśnie takich ludziach, którzy tak grywają. A więc trzeba trochę zmienić swoją strategię gry – dużo lepszym wyjściem jest to, aby stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie najczęściej sytuacja jest taka, iż generalnie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Sądzę, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się własnymi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to tak naprawdę są bardzo pomocni. Chcę także nieco wspomnieć o psychice – a więc tak naprawdę czymś niezmiernie wskazanym jest to by nie sądzić, iż w porządku jest to, aby ciągle grywać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- dwdglaz.com.pl
- nautic.com.pl
- http://www.askme.com.pl
- http://seacsub.com.pl

Podobne wpisy:

Comments are closed.