W jaki sposób funkcjonuje hurtownia sprzętu medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, które używane muszą być w typowej pracy z pacjentami.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu medycznych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też produkty krajowe, producenci takich marek np. Poldent czy Tzmo.

Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki opis asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Zobacz

http://sklep.cezal.com.pl

Podobne wpisy:

Comments are closed.